ZUZANT jest firmą zajmującą się montażem oraz serwisem klimatyzacji i wentylacji na terenie Wrocławia i okolic. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla domów, biur jak i bardziej nieszablonowych klientów takich jak sklepy, salony czy hale.


Mamy dla Państwa urządzenia klimatyzacyjne typu: Split, ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe oraz wentylacje: centrale wentylacyjne, rekuperatory, wentylatory. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz firm, którym oferujemy konkurencyjne ceny, szybką i sprawną realizację oraz pełną obsługę w trakcie eksploatacji instalacji. Prowadzimy serwis klimatyzacji i wentylacji – na życzenie naszych klientów pilnujemy terminu ich wykonania.


Dokładność, zaangażowanie i doświadczenie naszych pracowników gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług a tym samym Państwa zadowolenie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nasi pracownicy stale rozwijają swoje kwalifikacje aby zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. W przypadku zainteresowania współpracą sporządzimy dla Państwa indywidualną ofertę z wykorzystaniem urządzeń renomowanych firm takie jak: Gree, LG, Vivax, Daikin.


Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę przygotowujemy po wcześniejszym obejrzeniu i wykonaniu pomiarów w docelowym pomieszczeniu. Przedstawiamy Państwu kilka wariantów cenowych urządzeń o tej samej wydajności, różniących się jednak klasą. Stosujemy tylko urządzenia profesjonalne, sprawdzone pod względem jakości.